Arval connect : Dáta pre rozhodovanie

Arval Connect je komplexné riešenie na zhromažďovanie, analyzovanie a vyhodnocovanie dát vášho vozového parku. Náš systém zaručujúci ochranu súkromia je navrhnutý na zvyšovanie produktivity, zlepšovanie bezpečnosti vodičov a propagovanie spoločenskej zodpovednosti, a poskytuje vám dáta pre rozhodovanie. Arval Connect spája inteligentný systém monitorovania vozidla s digitálnou platformou na prijímanie a analyzovanie dát.

 • 1. PREPOJENÉ S VODIČOM, SÚKROMIE ZARUČENÉ

  Náš systém dát vozového parku je založený na najvyšších úrovniach ochrany súkromia a kontroly. Ľubovoľný prvok systému je možné zapnúť alebo vypnúť v závislosti od potrieb vašej organizácie. Služobné a súkromné cesty je možné klasifikovať automaticky alebo manuálne. Všetky dáta prenášané medzi zariadeniami na prístrojovej doske a servermi sú samozrejme šifrované a Arval connect dodržuje všetky relevantné nariadenia o ochrane údajov. Spoľahnite sa, že s Arval získate kontrolu.

 • 2. TVRDÉ FAKTY, ĽAHKÉ ROZHODOVANIE

  Používatelia služby Arval Connect môžu zaznamenať 10 – 20 % pokles spotreby paliva a emisií CO2. Bezpečnosť vodičov sa zvýši a náklady na údržbu klesnú. S možnosťou aktívneho trasovania ciest sa môže až o 20 % zvýšiť dokonca aj využitie vozového parku. Navyše, keďže poskytovanie dát je plynulo integrované do online služieb Arval, administratívna záťaž je takisto menšia.

 • 3. ÚDAJE V REÁLNOM ČASE, ROZHODOVANIE KEDYKOĽVEK

  Arval Connect nepretržite monitoruje váš vozový park – pre efektivitu, bezpečnosť a spoločenskú zodpovednosť. Môžete sa prihlásiť na prijímanie upozornení na nezvyčajnú aktivitu (napríklad prekročenie rýchlosti), ochranu vašich vodičov a znižovanie vášho rizika. A keď nastane čas robiť rozhodnutia, webová platforma Arval Connect vygeneruje ovládacie panely a podrobné správy obsahujúce práve tie KIV, ktoré sú relevantné pre váš vozový park. Prostredníctvom rozhrania API môžete riešenie dokonca integrovať do systémov správy vozového parku tretích strán (skontrolujte). Komplexné údaje vozového parku máte doslova na dosah.

 • 4. AKO TO FUNGUJE?

  ARVAL_ACTIV_LINK_info.jpg

   

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku