hyundai_podpis

Hyundai Slovensko uzatvára partnerstvo s Arval Slovakia

Firemná komunikácia 22 Dec 2022 , by
Arval Slovakia

podanie

Tesne pred koncom roka oficiálne potvrdzujeme podpisom zmluvy strategické partnerstvo so značkou Hyundai.

V rámci tejto spolupráce bude pre malých a stredných firemných zákazníkov, ako aj fyzickým osobám poskytovať služby operatívneho leasingu pod značkou  Hyundai Lease.

„Cieľom nášho strategického partnerstva je sprístupniť výhody prenájmu automobilov cez operatívny leasing pre široké masy zákazníkov.“ hovorí náš Manažér retailu Radovan Kubiš. ARVAL Slovakia sa operia o silnú dodávateľskú sieť v oblasti servisu či obchodu a zákazníkom poskytuje kvalitné a odborné služby. Vďaka tomuto partnerstvu sa operatívny leasing stane pre klientov na Slovensku ešte dostupnejší a pohodlnejší. Hoci sme sa v minulosti sústreďovali predovšetkým na firemných zákazníkov, ktorí disponujú veľkými vozovými parkami, aktuálne sme sa však prispôsobili aj potrebám malých a stredných podnikateľov, živnostníkom, či fyzickým osobám.

„Som nesmierne rád, že sme dokázali uzatvoriť spoluprácu s jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek na trhu. Dominantné postavenie značky Hyundai  na trhu s inovatívnymi modelmi elektrifikovaných vozidiel korešponduje s politikou našej firmy. Do budúcna sa rovnako ako naša spoločnosť snaží Hyundai byť uhlíkovo neutrálny a preto si osobne myslím, že toto partnerstvo bude úspešné a prinesie služby prínosné najmä pre klientov,“ objasňuje náš generálny riaditeľ Marek Kramár.

Pri kúpe vozidla musia totiž záujemcovia vynaložiť priame financie na nákup auta, alebo na zaplatenie akontácie pri finančnom leasingu. Zároveň musia myslieť na poistenie auta, diaľničnú známku alebo podnikatelia aj na daň z motorových vozidiel. Toto všetko pri operatívnom leasingu odpadá. Zároveň sa zákazník nemusí starať o pravidelné servisné prehliadky automobilov alebo o obstaranie a výmenu pneumatík, a poskytovateľ leasingu vyrieši aj nepredvídateľné opravy. Zároveň môže byť v súčasnosti operatívny leasing aj cestou, ako získať nové vozidlo skôr. Trh totiž bojuje s nedostatkom nových automobilov, na osobné autá sa aktuálne čaká bežne aj viac ako rok a v prípade úžitkových vozidiel je to ešte dlhšie. Arval Slovakia však pre dlhé čakacie lehoty začal nakupovať vozidlá na sklad a má potvrdené dodávky od začiatku roka až po jeseň roku 2023. Napríklad novinku Hyundai IONIQ 6 s plným servisom služieb môžu zákazníci získať prostredníctvom operatívneho leasingu od Hyundai Lease už od 615 EUR bez DPH.

vsetci

Čítať ďalej Zobraziť menej