drziak kaufland

Kaufland je v tomto smere šikovný! Túto pomôcku ocení každý vodič, je takmer zadarmo

Užitočné tipy 12 Sep 2023 , by
Arval Slovakia

Spoločnosť Kaufland v poslednom období zvyšuje počet produktov, celkový sortiment a partnerských predajcov. Snaží sa tiež konkurovať novému hráčovi na českom trhu, poľskému Allegru. Nový internetový obchod Kaufland ponúka aj drobný tovar, po ktorý by ste bežne išli na čínsky AliExpress. Dnešný redakčný tip je vhodný pre každého majiteľa osobného auta.

Zaobstarajte si praktický držiak na parkovacie lístky

Pokiaľ nie ste majiteľom Škody, určite ste ešte nezažili jednoduchú a úplne geniálnu vychytávku v podobe zabudovaného držiaka parkovacích lístkov na čelnom skle. Ten sa na vozidlách značky Škoda nachádza v spodnej časti A-stĺpika. Po zaparkovaní a vytlačení lístka ho jednoducho schováte a je vždy dokonale viditeľný pre kontrolu. Tento Simply Clever klip vám budú ostatní vodiči závidieť.

Teraz však môžete túto funkciu pridať do akéhokoľvek vozidla aj vy. Vďaka univerzálnemu držiaku so silnou obojstrannou páskou 3M môžete takýto držiak umiestniť na ideálne miesto na okraji čelného skla podľa vlastného výberu. Navyše, ak si dáte trochu viac záležať na lepidle a umiestnení, takmer nepoznáte rozdiel oproti originálu Glovebox. Za držiak potom môžete jednoducho umiestniť parkovací lístok alebo napríklad telefónne číslo pre prípad núdze.

Čítať ďalej Zobraziť menej