Obrázok stránky s kompletnými firemnými službami

Prečo Arval: dôveryhodný partner

Spoločnosť Arval, ktorá bola založená v roku 1989 a je v úplnom vlastníctve banky BNP Paribas, sa špecializuje na komplexný lízing vozidiel. Svojim zákazníkom spoločnosť ponúka riešenia podľa ich potrieb, ktoré optimalizujú mobilitu zamestnancov a umožňujú outsourcing rizík súvisiacich so správou vozového parku. Poskytujeme odborné poradenstvo a vysokokvalitné služby v 29 krajinách prostredníctvom viac ako 7 000 zamestnancov. Celkový prenajatý vozový park spoločnosti Arval tvorí 1 193 910 vozidiel na celom svete (december 2018).

 • PREČO SI ZVOLIŤ ARVAL?

  Odbornosť a starostlivosť 

  Prostredníctvom našich pracovníkov v tímoch klientskej starostlivosti, ktorí majú skúsenosti vo vašom odvetví a sú odhodlaní vám pomáhať, pôsobíme vo všetkých priemyselných odvetviach a pracujeme so všetkými typmi klientov. 

  Špecializácia na lízing

  Ako skupina poskytujeme globálne odborné znalosti doplnené o starostlivosť o zákazníkov na úrovni „miestnej spoločnosti“. Naším cieľom je, aby sa správa vozového parku zmenila z bremena na cenný strategický majetok. 

  Riešenia na mieru

  Zjednodušenie správy vozového parku. Vzhľadom na snahu o optimalizáciu nákladov je outsourcing správy vozového parku rozumné obchodné rozhodnutie. Vďaka vyše 30-ročným skúsenostiam a službám svetovej triedy zefektívňujeme váš vozový park a celkové podnikanie a šetríme vám peniaze.

  Spokojnosť klientov

  Každý vzťah je založený na hlbokom pochopení vašich potrieb a odhodlaní poskytovať kvalitu. Vďaka našej štruktúre tímov klientskej starostlivosti máte k dispozícii špecializovaných odborníkov, takže vždy viete, na koho sa obrátiť, a získate aj kontinuitu starostlivosti a merateľne vysokú kvalitu služieb spojených s vozovým parkom.

Služby mobility

Mobilita
Služby mobility
Služby mobility

Spoločnosť Arval vás podporuje v širšom kontexte mobility. Chápeme, že nejde len o osobné automobily a dodávky, ale o vodičov a celý ekosystém dopravy, bezpečnosti na cestách a spoločenskej zodpovednosti.
Naše riešenia môžu zahŕňať verejnú dopravu, zdieľanie bicyklov, elektromobily a dokonca vozidlá na požiadanie. To všetko je možné vďaka najlepším technológiám a službám vo svojej triede, ktoré zabezpečuje dlhodobý partner pre podporu vozového parku.

Zistite viac

Služby mobility

Spoločnosť Arval vás podporuje v širšom kontexte mobility. Chápeme, že nejde len o osobné automobily a dodávky, ale o vodičov a celý ekosystém dopravy, bezpečnosti na cestách a spoločenskej zodpovednosti. Naše riešenia môžu zahŕňať verejnú dopravu, zdieľanie bicyklov, elektromobily a dokonca vozidlá na požiadanie. To všetko je možné vďaka najlepším technológiám a službám vo svojej triede, ktoré zabezpečuje dlhodobý partner pre podporu vozového parku.


Naše riešenia

5 odpovedí na vaše kľúčové potreby
Základné hodnoty spoločnosti Arval predstavuje starostlivosť, odbornosť a jednoduchosť. S ohľadom na to uplatňujeme päťpilierový prístup k riešeniam pre firemné vozové parky. Keď využívate služby spoločnosti Arval, môžete na nás delegovať celú správu vozového parku vrátane komunikácie s vodičmi. Zbavíte sa tak každodennej záťaže a získate čas na to, aby ste sa mohli sústrediť na svoje hlavné činnosti. Náš tím odborníkov bude neustále analyzovať vaše existujúce potreby v oblasti lízingu vozového parku a identifikovať tie správne vozidlá a služby pre váš podnik – či už ide o ide o strednodobý prenájom, dlhodobý prenájom alebo elektromobily. Poznať vaše podnikanie je naša zodpovednosť.
Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku