volvo_tit

Volvo

VOLVO: Bezpečnosť predovšetkým.

Vozidlá prémiovej značky Volvo sa vyznačujú svojou kvalitou a spoľahlivosťou a poskytujú najširšiu bezpečnostnú výbavu vo svojom štandarde. Úsilie automobilky smeruje k naplneniu tzv. "Vízie 2020", kde s týmto rokom nemá v žiadnom ich novom automobile dôjsť k smrteľnej nehode ani závažnému zraněniu. Aj preto modely Volvo tradične získavajú v nezávislých testoch bezpečnosti pravidelne najväčší počet bodov v hodnotení prvkov pasívnej bezpečnosti, aj v testoch asistenčních systémov a funkcí.

Nezameniteľný severský design Volva je typický čistými líniami, nezahlteným priestorom, praktickosťou a zameraním na detail. Automobily vynikajú dokonalými funkciami konektivity s príjemným intuitivnym ovládáním. Volvo ponúka rady plug-in hybridných variantov pre všetky svoje nové modely. Od roku 2025 by potom mali polovicu predaje tvoriť práve elektromobily. Charakteristické črty značky Volvo možno vidieť v najkompaktnejšom modeli tejto firmy, vo Volve V40. Vyniká inovatívnymi systémami aktívnej bezpečnosti a optimálnym ovládaním v mestskom prostredí. Volvo V60 by zasa malo zdieľať veľkú časť týchto vlastností, ale s ešte väčšou koncepciou priestoru. Medzi sedanmi je Volvo S60 elegantný model, ktorý v posledných rokoch obnovil svoj dizajn a dosiahol dynamickejší imidž.
Segmentom, ktorý si teraz firma najviac hýčka, nie je nič iné ako SUV. Volvo XC60 je etalónom medzi SUV strednej veľkosti a na španielskom trhu je široko akceptované. Vyniká svojou pasívnou aj aktívnou bezpečnosťou a technologickou výbavou.
 

 

1…
Čítať ďalej