technia

AUTO PRE PROFESIONÁLOV

Business novinky 4 May 2022 , by
Arval Slovakia

Spoločnosť TECHNIA pôsobí na trhu od roku 1992. Pri svojom štarte to bola firma, ktorá sa zaoberala distribúciou elektrického náradia pre priemysel a remeselnícke prevádzky. Sortiment sa postupne  rozširoval a pridali sa aj výrobné činnosti.

Firma stála pri vývoji prvých slovenských vozideil, ktoré boli nástupcami zastaraných drevených a oceľových "pojazdných dielní" z čias socializmu. Prvý servisný automobil TECHNIA zariadila v roku 1996. Vozidlá sa  osvedčili a úspech na seba nenechal dlho  čakať dnes ich jazdí po našich cestách viac  ako šesťtisíc, v najrozmanitejších verziách  a na mnohoraké použitie.Možnosti zariadenia úžitkového automobilu  sú nekonečné. Široké spektrum pracovných  povolaní vytvorilo možnosť zariaďovať autá  pre energetikov, plynárov, kúrenárov, vodárov, telekomunikácie, kuriérov, elektrikárov, klimatizérov i automobily na špeciálne  využitie. Klient vie, aké spektrum služieb  potrebuje poskytovať, a v TECHNII mu odborne poradia tú najlepšiu kombináciu  pre maximálny komfort a využitie priestoru auta. Dnes naozaj neexistuje žiadne  obmedzenie, ktoré by TECHNIU limitovalo  vyskladať takzvaným Sortimo zariadením akýkoľvek typ či veľkosť vozidla.

AKO SA ZARIADIŤ PROFESIONÁLNE?

Prestavbu vozidla a jeho zariadenie dokáže TECHNIA ušiť na mieru požiadavkám  a predstavám používateľa zariadené vozidlo bude skutočne jedinečné a individuálne.

„Všetky použité komponenty počas jazdy zaistené proti pohybu  a v momente, keď ich servisný technik potrebuje použiť, ich  jednoduchým úkonom dokáže vybrať a pracov s nimi.“

Široký sortiment zásuviek, regálových vaní, plastových boxov a kufrov, držiakov a rôznych upínacích patentov uspokojí každú požiadavku klienta. Výsledkom je, že radie i materiál v automobile maximálne prehľadne usporiadané. Integrovaný systém  Prosafe zase zabezpečí jednoduché kotvenie  objemného nákladu, čím sa posilní bezpečnosť celého riešenia pri preprave. Dôležitým  faktorom pri zariaďovaní automobilov je  aj samotná hmotnosť zariadenia. Z tohto  dôvodu sa používa zmes komponentov vysokopevnej ocele, hliníka a odolných kompozitných materiálov. Tie zabezpečia, aby  zariadenie bolo čo najľahšie a pritom zostalo  pevné, stabilné a odolné aj v krízových situáciách. Všetky použité komponenty sú počas  jazdy zaistené proti pohybu a v momente, keď ich servisný technik potrebuje použiť, ich jednoduchým úkonom dokáže vybrať a pracovať s nimi. Na dokonalé zariadenie automobilu preto TECHNIA potrebuje  poznať detaily o každodennej pracovnej  činnosti servisnej firmy. Norbert Berecz je  tu expertom, ktorý dokáže naprojektovať ideálnu zostavu v 3D konfiguračnom progra-  me a nájsť riešenie pre každého zákazníka. Klient si následne vyskladané zariadenie dokáže dokonale predstaviť, skontrolovať, ale prípadne aj korigovať detaily podľa vlastnej potreby.

VŠETKO BEZPEČNÉ MIESTO

dodavka

Efektívne využitie úložnej plochy auta a bezpečnosť sú hlavnými argumentmi, prečo  si dať zariadiť úžitkový automobil. Všetky  skelety zásuviek a vane z vysokopevného  oceľového plechu, ktorý je upravený tak, abbol dokonale chránený proti korózii a vylučoval akékoľvek riziko poranenia na ostrých  hranách. Každý skrutkovač, kladivo, kliešte  majú svoje presne určené miesto, aby sa  v prípade kolízie a ich nepredvídateľného  pohybu nestali pre členov posádky nebezpečnými. Komponenty Sortimo sú nielen praktické, ale navyše aj otestované nárazovým testom, ktorý sa robí spoločne s TÜV, DEKRA a ADAC.

Pri simuláciách život ohrozujúcich udalostí  vozidlo zariadené Sortimom a plne naložené narazí do steny nárazovou rýchlosťou  50 km/h. Crash testy sa následne vyhodnocujú a zabezpečujú, že zariadenia vozidiel zodpovedajú vysokým normám bezpečnosti. Nárazové skúšky otestujú nielen samotný produkt, ktorého všetky komponenty sa vyrábajú priamo v Nemecku, ale aj spôsob montáže, akým je celé zariadenie inštalované.

"Každý majster vie, že poriadok vo veciach zlepšuje jeho výkon. To je práve to, čo oceňu aj firmy, ktoré si v TECHNII dali zariadiť automobil. Zistili, že efektívne využitý  priestor a prehľadne uložené náradie majú  pozitívny vplyv na výkon ich zamestnancov  a produktivitu práce".

ŠPECIÁLNE AUTO AJ V ARVALE

Auto zariadené spoločnosťou TECHNIA  môžete získať aj prostredníctvom operatívneho lízingu v Arvale. Dôležitým prvkom spolupráce TECHNIE a ARVALU je i to, že pri  montáži zariadenia TECHNIA nevŕta karosériu automobilu zariadenie je namontované  o bezpečnostnú podlahu Sortimo a originálne otvory v bokoch automobilu. Systém Sortimo znamená robustné, testované a trvanlivé zariadenie s dlhou životnosťou.

Na prvom mieste je spokojnosť zákazníka, ktorý automobil bude využívať. Pri  zariaďovaní fleetov je dôležitá komunikácia, prevoz automobilov na montáž, samotná realizácia na základe požiadaviek  a transport hotových vozidiel ku konečnému používateľovi. Dodržanie celého harmonogramu po odovzdanie vozidiel zákazníkovi je pre TECHNIU i Arval priorita. Počas rokov spolupráce si obe spoločnosti vyladili všetky detaily tohto postupu,  takže pridaná hodnota zariadeného automobilu financovaného operatívnym  lízingom je prínosom nielen pri celom vozovom parku s desiatkami automobilov, ale aj pri jednom automobile.

Niet pochýb, že takto vybavené auto svedčí o skutočne profesionálnom prístupe  prevádzkujúcej firmy k svojej servisnej  činnosti, dvíhajúc aj takto svoj kredit v očiach zákazníka. Ten potom nepochybuje, že je v tých spvnych rukách v rukách profesionálov. 

technia_zaverecny

Čítať ďalej Zobraziť menej