Business news

{label}
{value}
Theme
Category
Aktívne filtre
Grafton

Nové výzvy na trhu práce

Grafton je popredný poskytovateľ personálnych služieb s viac ako tridsaťročnými skúsenosťami. Ide o jednu z najväčších európskych nezávislých spoločností, ktorá sa zameriava na umiestnenie profesionálov do súkromného aj štátneho sektora, prieskum trhu práce i jeho aktuálne nové výzvy.

Pon 06/12/21
Podnik

V podnikovej mobilite majú firmy dnes viac možností

Podniková mobilita je už dnes súčasťou každej spoločnosti. A nemusí ísť len o vozidlá, ktoré sú poskytované zamestnancom na firemné účely. Spoločnosti si volia súčasti podnikovej mobility podľa ich potrieb, stratégie a internej politiky.

Pon 25/10/21
Podnik

Podnikatelia spravujú firemné autá cez operatívny lízing

Operatívny lízing bol ešte pre niekoľkými rokmi veľkou neznámou. V súčasnosti však efektívny manažment vozového parku zaznamenáva rastúci trend a zďaleka nie je doménou len veľkých spoločností.

Pon 18/10/21
OL150

Chcete ušetriť na aute? Namiesto kúpy si ho prenajmite

Auto do firmy môžete mať už od 150 eur mesačne.

Pia 01/10/21
49322987_SK

Financovať prenájom auta je kvôli kríze rizikovejšie, prístup sme však nezmenili

Hoci je dnes väčším rizikom poskytnúť úver či lízing ako tomu bolo ešte začiatkom minulého roka, líder na trhu operatívneho lízingu svoj prístup k posudzovaniu takmer nezmenil.

Uto 25/05/21
DF4C23C3

Pokles predaja áut už pociťuje aj biznis s operatívnym lízingom

Novým zákazníkom Arval Slovakia, čo je líder trhu operatívneho lízingu u nás, dodal zhruba o 13 percent menej automobilov ako plánoval.

Pia 19/03/21
D2A0457B

Palivové karty by mala mať každá firma. Odburávajú administratívu

Zákazník od nás dostane v jednej obálke a na jednej faktúre komplexný prehľad služieb, vrátane výpisu k palivovým kartám, čo významne odbúra administratívu.

Str 30/12/20