GM_titulna

Meníme vedenie, novým generálnym riaditeľom sa stal Marian Burian

Arval novinky 4 Apr 2023 , by
Arval Slovakia

gm

Od 1. marca 2023 sa novým GM stáva Marian Burian. Vo svojej pozícii Marian nahrádza aktuálneho riaditeľa Mareka Kramára, ktorý sa ujal novej výzvy a rozhodol sa svoje pôsobenie presunúť k našim južným susedom do Maďarska, kde bude rovnako ako tu zastávať funkciu generálneho riaditeľa.

Marián pôsobí v skupine BNP Paribas viac ako štyri roky. Začínal ako COO v spoločnosti BNP Paribas Personal Finance Slovakia, potom nasledovalo trojročné obdobie pôsobenia ako Chief Business Officer v rovnakom subjekte.

Predtým Marian pôsobil 18 rokov v UniCredit Bank na Slovensku na rôznych manažérskych pozíciách, najmä v oblasti obchodu a podpory ako vedúci segmentov a produktov, vedúci služieb slovenskej pobočky a napokon ako regionálny manažér pre retail v Bratislave. Marian je absolventom Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Zo súkromia nám prezradil, že je šťastne ženatý, má jedno dieťa a obľubuje hru na gitare, tenis, rád cestuje a naozajstnú vášeň objavil v turistike a peších púťach po Slovensku, ale aj v zahraničí. Navštívil napríklad aj Camino de Santiago, kde so svojím kamarátom zdolali francúzsko-španielsku pešiu púť, ktorá má vyše 800 km a na ktorej spoznali mnoho krásnych miest, stretli mnoho turistov mnohých národností a spoznali miestnych obyvateľov a ich kultúru.

Aj touto cestou chceme obom, Marekovi i Mariánovi, zaželať v novej etape ich života veľa úspechov, čo najspokojnejších klientov, ale aj zamestnancov a stále viac vozidiel na cestách.

 

Čítať ďalej Zobraziť menej