Arval novinky

{label}
{value}

Hľadať
Theme
Category
Aktívne filtre
news alternativny

Tretina firiem už využíva autá na alternatívny pohon

Tretina spoločností na Slovensku už využíva auto na alternatívny pohon a ďalších 9 % firiem o tom uvažuje v najbližšej budúcnosti.

Uto 19/09/23
GM_titulna

Meníme vedenie, novým generálnym riaditeľom sa stal Marian Burian

Tentokrát prinášame v rubrike Arval news mimoriadne novinky, keďže sa v ARVAL SLOVAKIA dejú zmeny na tých najvyšších miestach. Po 12 rokoch sa mení vedenie spoločnosti ARVAL SLOVAKIA, s. r. o. a aspoň v krátkosti vám aj touto cestou radi predstavíme nového generálneho riaditeľa.

Uto 04/04/23
Arval

Vyberte si svoje nové vozidlo skladom a jazdite na ňom už zajtra …

Hľadáte v týchto dňoch dostupné vozidlo, ktoré môžete používať okamžite? Máme riešenie! A je ním služba Arval flexibilný prenájom, vďaka ktorej má Arval veľký vozový park plný rôznych značiek a typov vozidiel, kde si vyberie naozaj každý.

Pon 31/01/22
POS Media

Keď vieš, ako zaujať

O predaj ide vždy až na prvom mieste. Práve v tom je ukryté tajomstvo úspechu spoločnosti POS Media. Široké možnosti služieb a reklamných nástrojov, ktoré dokáže využiť v predajných miestach s cieľom osloviť kupujúceho, z nej urobili európskeho lídra v tejto brandži.

Pon 13/12/21
Arval

Náš prvý Land Rover už má svojho majiteľa

Odovzdali sme už ďalšie skvelé auto z ponuky privátneho lízingu.

Pia 03/12/21
otis

Presuňte sa, nech sa páči

Presuňte sa – kamkoľvek. Tak by mohol znieť slogan firmy Otis, ktorá sa podpísala pod najvýznamnejšie projekty vo svetových metropolách a ich ikonické stavby.

Pon 29/11/21
Arval

Spoločnými silami prekonáme hendikep: Sme si rovní

Ktokoľvek z nás sa zo dňa na deň môže ocitnúť na invalidnom vozíku. Alebo „získať“ iný hendikep, ktorý nikdy nebol v jeho plánoch. Mnohokrát na to stačí oveľa menej, ako si človek pri plnom zdraví dokáže predstaviť. Vtedy sa ocitne na životnej križovatke. Aby nový a náročný začiatok zvládol lepšie, veľmi užitočnú pomocnú ruku mu podáva národný projekt Sme si rovní.

Pia 05/11/21
hossa

Kráčame za naším snom - HO&PE Family bude HOSSA Family

HO&PE Family je slovenská výrobno-obchodná spoločnosť sídliaca v Poprade. Rodinný podnik založili bratranci Marián Hossa a Peter Pešta.

Štv 28/10/21