shell-cafe

Shell je partnerom tých, pre ktorých je cestovanie prácou

Business novinky 1 Dec 2022 , by
Arval Slovakia

Palivová karta Shell = kľúčový benefit  

Stovky kilometrov mesačne na cestách, desiatky transakcií na čerpacích staniciach, allen jeden systém. Riadenie vozového parkdokáže byť pre firmy a živnostníkov oveľa  jednoduchšie, ak sa rozhodnú pre overenú  palivovú kartu Shell, ktorá je akceptovaná  na takmer 90 čerpacích staniciach Shell  na Slovensku a v Európe ponúka celkovo približne 23 000 akceptačných miest. Atraktívnou novinkou medzi akceptačnými  miestami sú čerpacie stanice v Chorvátsku. Palivová karta Shell desiatky rokov odbremeňuje podnikateľov od administratívnej záťaže a ponúka im flexibilitu formou tankovania na faktúru. Bez potreby hotovosti poskytuje prehľadné zúčtovanie nákladov elektronickou formou s pravidelným vyúčtovaním, ktoré zároveň pomáha riadiť likviditu.

Čo majú spoločné stierače, jogurt a čerstvé  pečivo? 

Čerpacie stanice dnes neponúkajú len paliva sortiment pre motoristov. Na vybraných  staniciach Shell nájdete aj výber potravín na  každý deň. Syry, šunky a salámy, veľký výber  cestovín či široká ponuka vín. Na čerpacícstaniciach Shell na vás čaká aj rýchle občerstvenie, skvelá káva a príjemné posedenie.

Shell vonia vou

Mimochodom, káva. Je cítiť, že v Shell pracujú kávičkári a na kávu Shell Café sú hrdí. Shell Café je privátnou značkou kávy pripravenou v spolupráci so špičkovými odborníkmi. Prvá z dvoch hlavných typov  káv je 100 % arabika, ktorá je pripravená z najlepších juhoamerických zŕn arabiky a stredne pražená do dokonalosti, aby vynikla jej svieža chuť s plnými ovocnými a kvetinovými tónmi, ktoré vo vás zanechajú sladký karamelový nádych. Espresso zmes ponúka nádherne vyvážené espresso zo zŕn z juhovýchodnej Ázie a centrálnej Jnej Ameriky, ktoré elegantnú sladkú kyselinu s výraznými tónmi tmavej čokolády a svieže zakončenie. Vďaka intenzívnemu  praženiu ponúka bohatú a krásne vyváže chuť.

platba

Každá návšteva sa počíta

Vernostný program Shell ClubSmart je jedným z najväčších svojho druhu, a to, samozrejme, aj ponukou. Z každého nákupu získavajú členovia vernostné body, ktoré  môžu premeniť na množstvo odmien, hod alebo napríklad aj na zľavy na ďalší  nákup. Vernostné body získavajú členovia Shell ClubSmart aj pri nákupe u partne-rov ako Booking.com a Rentalcars.com. Prostredníctvom bodov je možné podporiť aj dve vybrané slovenské neziskové organizácie: Nadáciu Detského kardiocentra a nadáciu Kvapka nádeje.

A je tu, samozrejme, aj niečo pre tých, ktorí len prechádzajú a nepotrebujú sa  zastaviť v predajni. Ak si do aplikácie pridáte palivovú kartu Shell, je možné platiť  mobilom priamo pri stojane. To platí nielen na Slovensku, ale aj v Česku, Poľsku,  Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Belgicku, Luxembursku, Francúzsku alebo vo Veľkej  Británii. Počet akceptačných miest aj krajín s touto možnosťou platenia postupne pribúda.

Čistiaca sila aditív

Výrobcovia automobilov neustále usilujú o vyšší výkon motora, palivá sú vystavované náročnejším podmienkam, ako napríklad vyšším teplotám a vyššiemu tlaku. Práve tie prispievajú k usádzaniu nečistôt na kľúčových komponentoch palivového systému. Kvalitné palivá s aditívami však môžu vzniku  usadenín nielen predchádzať, ale aj napomáhať odstrániť vzniknuté usadeniny v kľúčových častiach palivového systému. Shell dlhodobo patrí medzi svetových lídrov  vo vývoji pohonných hmôt. Ako jediná  značka čerpacích staníc na slovenskom  trhu vyvíja palivá špičkovej kvality vo vlastných laboratóriách viac ako sto rokov. Prémiové palivá Shell V-Power navrhnuté  presne pre potreby moderných motorov, ale ich účinky sa prejavujú aj v starších typoch. Špeciálne aditíva, ktoré Shell vyvíja, robia palivá výnimočnými a originálnymi. Slúžia na to, aby zlepšovali vlastnosti paliva pomáhali motoru navrátiť výkon. Čistiaca  schopnosť prémiových palív Shell V-Power  bola dokázaná nielen v laboratórnych testoch, ale aj v reálnej prevádzke.

No mobilita

Znižovanie emisií CO2 z dopravy je dnes  nevyhnutnosť. Pre segment nákladnej dopravy je jednou z veľmi perspektívnych  technológií skvapalnený zemný plyn, ktovyžívajú aj niektoré slovenské dopravné  firmy. V segmente osobných áut je potrebné  výraznejšie podporovať elektrifikáciu vozo- vého parku. Shell je pripravená rozvíjať na  Slovensku sieť elektronabíjacích staníc Shell  Recharge. Vďaka iniciatíve Shell je od roku 2020 slovenským motoristom k dispozícii  bod rozsiahlej siete ultrarýchlych nabíjacích  staníc IONITY.

V roku 2050 príde nula. Pridajte sa! 

Skupina Shell prijala záväzok: do roku 2035 znížiť uhlíkovú stopu produktov o 30 % a do  roku 2050 dosiahnuť uhlíkovú neutralitu. Túto možnosť ponúka aj svojim zákazníkom, ktorí sa rozhodli kompenzovať emisie CO2 vyprodukovaných v rámci celoživotného cyklu palív. To je možné priamo prostredníctvom palivovej karty Shell podporou  projektov na ochranu prírody, zameraných  na postupné znižovanie emisií skleníkových  plynov v atmosfére. Aj takto sa podnikať  udržateľnejšie a atraktívnejšie.

aa

Čítať ďalej Zobraziť menej