impa_dodavatel

Zákazník je hosť IMPA

Rozhovory 20 Jul 2023 , by
Arval Slovakia

Vodiči dnes spoločnosť IMPA  nájdu v Bratislave, Šamoríne, Žiari nad Hronom, Žiline, Liptovskom Mikuláši, v Bytči, v spomínanom Dolnom Kubíne a najnovšie už aj v Nitre. Pravidelných zákazníkov na tieto predajno-servisné miesta láka široká predajná či lízingová ponuka i overená kvalita poskytovaných služieb.

NOVÉ ALEBO JAZDENÉ?

Ak plánujete vymeniť auto alebo zaobstarať si nové, odborníci v predajniach IMPA vám vždy poradia. Podľa vašich predstáv alebo finančných možností. IMPA ponúka autorizovaný predaj značiek Škoda a Hyundai, ale nájdete tu aj značky Audi či Volkswagen. Spolu predstavujú širokú ponuku modelov, z ktorých si zákazník môže vybrať to pravé spomedzi rôznych motorizácií alebo vybavenia. Auto, ktoré si plánujete kúpiť, však nemusí byť vždy nové. Pri výbere sa môžete spoľahnúť aj na výhody, ktoré IMPA ponúka pri jazdených vozidlách. Ide o vozidlá s garanciou technického stavu i počtu najazdených kilometrov, navyše s ročnou zárukou, čiže nemusíte sa obávať neznámeho pôvodu alebo nepríjemných prekvapení po kúpe. IMPA garantuje, že aj tieto preverené vozidlá budú pre vás zárukou dlhého a spokojného užívania. Ak by sa želané jazdené vozidlo nenachádzalo v ponuke, IMPA Bratislava zabezpečuje aj individuálny dovoz jazdených vozidiel značky Audi a Volkswagen, a to profesionálne a s kompletným servisom pre zákazníka. Vozidlo podľa predstáv zákazníka IMPA dovezie od autorizovaného predajcu alebo priamo z výrobného závodu v Nemecku. Vybaví tiež všetky formality, vrátane prihlásenia vozidla. Využiť tiež pri tom môžete výhodné poistenie a financovanie. Ak sa však predsa len rozhodnete pre nové vozidlo a neviete, čo so starým, lámať hlavu si nad tým nemusíte. IMPA vykúpi vaše staré auto ako protihodnotu k novému, čiže nové auto môžete získať lacnejšie. Je to ponuka, ktorá stojí za zváženie. 

STAROSTLIVOSŤ AJ PO KÚPE

1

Aj po tom, ako si v predajni IMPA preberiete nové vozidlo, môžete sa spoľahnúť na ústretové služby a spoľahlivý servis. IMPA je vám neustále k dispozícii vďaka bezplatnému call centru a službám ako Servis mobil nonstop, Odťahová služba nonstop alebo Expres servis. Odborníci IMPA vám takto vždy po ruke a zabezpečia vám pomoc či už pri poruche auta alebo v prípade dopravnej nehody. Rovnako sú pripravení naložiť a odviezť vaše poškodené auto do servisu a po- skytnú vám aj právne poradenstvo. Nie náhodou sa IMPA môže od roku 2019 pochváliť aj titulom Špecialista na opravy po nehode pre značky Škoda, Volkswagen a Audi. Pre takéto a podobné situácie je pre klientov pripravený vozový park náhradných vozidiel, ktoré môžu počas opravy svojho auta využiť. V prípade potreby sa klient môže spoľahnúť aj na individuálny dovoz alebo odvoz. Prihlásiť sa do pravidelného servisu môžete i prostredníctvom aplikácie check in, ktorá vám skráti čas pri preberaní vozidla. Samozrejme, odborníci spoločnosti IMPA všetky opravy počas predpísanej údržby vykonávajú v súlade s technologickými postupmi výrobcu pričom výhradne využívajú originálne alebo schválené náhradné dielce s overenou kvalitou.

SPOLU PRE LEPŠIE SLUŽBY

Najväčšia bratislavská pobočka IMPA bola otvorená v roku 2006, kedy spoločnosť začala vo väčšej miere spolupracovať s Arvalom. Obe spoločnosti od začiatku spája spoločný cieľ zabezpečiť zákazníkom mobilitu a poskytnúť im služby, ktoré maximálne vychádzajú v ústrety ich individuálnym požiadavkám. V IMPE sa preto dnes už môžete rozhodovať nielen o tom, či si auto zakúpite, ale zvážiť aj výhodnosť operatívneho lízingu pre retailových klientov. Auto potom budete mať prenajaté za výhodnú mesačnú splátku a môžete si ho užívať pre seba a rodinu bez toho, aby ste sa starali o poistenie, servisné poplatky a iné povinnosti súvisiace s vlastníctvom auta. Klienti Arvalu, ale aj všetci ostatní môžu v bratislavskej pobočke IMPA využívať ponuku, ktorú im poskytuje komplex dvoch showroomov, klampiarne, lakovne, umývacej stanice i rozsiahlej parkovacej plochy. V Bratislave, Žiline a Dolnom Kubíne pobočky IMPA navyše otvorené doslova po celý deň – od šiestej rána až do desiatej hodiny večer. Počas návštevy týchto, ale aj ďalších pobočiek, je o komfort klienta vždy postarané. Zákazníci Arvalu, ktorí poznajú výhody operatívneho lízingu, sa v IMPE vždy môžu spoľahnúť na kvalitný pravidelný servis prenajatého auta. IMPA a Arval sa o všetko, čo vaše auto potrebuje, postarajú a vy si môžete užívať mobilitu naozaj bez starostí.

ÚSTRETOVÁ KOMUNIKÁCIA

2

Ľudia, s ktorými sa stretávate v pobočkách IMPA sú pripravení urobiť všetko preto, aby zákazníci odchádzali spokojní. Preto nezabúdajú ani na individuálny prístup napríklad k dôchodcom alebo k ťažko zdravotne postihnutým občanom a majú pre nich pripravené viaceré benefity. Patrí k nim i zvýhodnené zakúpenie vozidiel Škoda prostredníctvom individuálnej ponuky. IMPA so svojimi zákazníkmi aktívne komunikuje aj prostredníctvom sociálnych sietí a webového sídla, kde pravidelne uverejňuje nové akcie i aktualizovanú ponuku nových i jazdených vozidiel. Registrovaní zákazníci sa novinky dozvedia aj prostredníctvom newslettera. Aj preto sa do pobočiek IMPA zákazníci radi vracajú. Vďaka spoľahlivým službám i prístupu k zákazníkom IMPA už pravidelne získava ocenenia v súťažiach z oblasti predaja vozidiel, servisu či náhradných dielcov a obsadzuje prvé priečky titulu Dealer roka, ktoré udeľuje ŠKODA  AUTO predajcom s najväčším počtom predaných vozidiel tejto značky.

 

IMPA

Komplexné služby pre značky Škoda, Hyundai, Audi a úžitkové vozidlá Volkswagen

  • Predaj nových i overených jazdených automobilov s garanciou
  • Ponuka operatívneho lízingu pre retailových klientov s Arvalom
  • IMPA zabezpečuje servisné služby pre Arval
  • Pobočky v Bratislave, Šamoríne, Dolnom Kubíne, Žiari nad Hronom, Žiline, Liptovskom

Mikuláši, Bytči, Nitre

www.impa.sk

Čítať ďalej Zobraziť menej