KIA

Fleet Desk: Odbornosť a špecializácia k vašim službám

Outsourcovanie správy vášho vozového parku spoločnosti Arval vám dáva celkovú kontrolu, odbremeňuje od časovo náročných administratívnych úloh a znižuje náklady na vozový park. Optimalizujte svoj vozový park a svoj čas vďaka našej odbornosti.

  • 1. TOTÁLNA KONTROLA BEZ PROBLÉMOV

    Riešenia vozového parku Arval vám umožňujú mať celkovú a efektívnu kontrolu, a zároveň sa vyhnúť časovo náročnej administratíve. Pomáha vám to sústrediť sa na úlohy s pridanou hodnotou. Náš softvér a služby vás podporujú pri efektívnejšej správe vášho vozového parku a vodičov, s intuitívnymi procesmi a dátovými ovládacími panelmi.

    Arval Fleet Desk je vysoko špecializovaný poskytovateľ služieb správy vozového parku, zameraný výlučne na správu vášho vozového parku. Arval Fleet Desk poskytuje bez ohľadu na typ nákupu a štruktúry vášho vozového parku plne integrovaný softvér a služby správy vozového parku.

    Služby Arval Fleet Desk spĺňajú záväzok neutrality a úplnej nezávislosti.

  • 2. ZNÍŽENÉ NÁKLADY A VYŠŠIA HODNOTA

    Optimalizujte svoj vozový park a svoj čas vďaka našej odbornosti. Poskytujeme vám podporu pri znižovaní vašich celkových nákladov na vlastníctvo a optimalizovaní vašich celkových nákladov na mobilitu. Naša vyhradená sieť partnerov vám poskytuje presne taký rozsah služieb správy vozového parku, aký potrebujete.

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónnom čísle +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku