Kariéra v Arval Slovakia

ARVAL

Pridajte sa k nám

Naša misia

V dnešnej dobe plnej zmien a výziev sa spoločnosť Arval  zákazníkom a vodičom aktívne snaží  poskytovať výnimočné služby. Sľubujeme, že budeme neustále zlepšovať podporu našich klientov tak, aby sme terajšie výzvy menili na budúce príležitosti.

Preto denne spoločnými silami meníme našu skupinu tak, aby sme prehĺbili svoje záväzky voči klientom, zamestnancom i svetu, v ktorom žijeme, s cieľom dosiahnuť väčší, spravodlivejšie rozdelený a udržateľný rast.

Našimi aktérmi zmeny sú zamestnanci spoločnosti Arval. Inovujú to, čo robíme a ako to robíme, a teda tvoria lepšiu budúcnosť.

Naše aktuálne otvorené pozície

AKTUÁLNE VOĽNÉ POZÍCIE NÁJDETE NA TOMTO ODKAZE

Odoslaním životopisu na e-mail job@arval.sk v súlade s § 10 ods. 1 zákona č. 428/2002 v platnom znení, výslovne súhlasím so spracovaním a uchovaním všetkých mojich osobných údajov, ktoré poskytujem. Tieto údaje poskytujem spoločnosti ARVAL SLOVAKIA s.r.o. výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania, a to na dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

Pokiaľ nemáme aktuálne otvorenú pozíciu, ktorá by vyhovovala Vaším predstavám, a predsa máte záujem pracovať pre Arval, môžete poslať svoj životopis na e-mailovú adresu: job@arval.sk

 

 

Náš sľub

PODPOROVANIE ĽUDÍ PRI ICH AKTIVITÁCH
Chceme už dnes pracovať na tom, aby sme uspeli v budúcich výzvach týkajúcich sa mobility.  Využijeme vaše nápady a tvorivosť pri navrhovaní čo najviac inovatívnych produktov a služieb.

 

POSILŇOVAŤ POSTAVENIE ĽUDÍ PRI ICH AKTIVITÁCH

Umožníme vám být samostatný pri uskutočňovaní vášho poslania a prispievať k našej spoločnej výkonnosti. Dáme vám svoju dôveru, aby ste sa mohli plne zapojiť do rôznorodých a zmysluplných projektov, vďaka ktorým sa budete cítiť spokojný.

 

INŠPIROVAŤ ĽUDÍ PRI ICH AKTIVITÁCH

Budeme využívať príležitosti k povyšeniu pre váš profesijný rast a kariérny postup v rámci našej spoločnosti. Budeme ťažiť z výhod vzdelávania, aby sme rozvíjali vaše vedomosti v jednotlivých oblastiach a umožnili vám budovať svoju budúcnosť. 

AKO CELOSVETOVÝ ZAMESTNÁVATEĽ SA ZAVÄZUJEME:

Podporovať záujem ľudí

Posilňovať postavenie ľudí

Inšpirovať ľudí