Home > O spoločnosti Arval > Kto sme a čo robíme

Kto sme a čo robíme

O spoločnosti

Staráme sa o viac ako 7500 vozidiel na Slovensku

Spoločnosť ARVAL je medzinárodná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1989 a poskytuje kompletný servis týkajúci sa lízingu vozidiel. Jej 100 % vlastníkom je svetová banková skupina BNP Paribas. Medzi zákazníkov spoločnosti Arval patria veľké medzinárodné korporácie, malé a stredné podniky a profesionálni partneri. Spoločnosť Arval im poskytuje na mieru šité riešenia, ktoré pomáhajú optimalizovať mobilitu ich zamestnancov, a zároveň na seba preberá riziká súvisiace so správou vozového parku. Spoločnosť Arval celosvetovo spravuje 1 200 000 vozidiel a zamestnáva 7000 ľudí.
Arval je jedným zo zakladajúcich členov globálnej aliancie Element – Arval, ktorá je najstaršou strategickou alianciou v oblasti správy vozových parkov a zároveň globálnym lídrom s 3 miliónmi vozidiel v 50 krajinách.

ARVAL SLOVAKIA je súčasťou medzinárodnej skupiny ARVAL, pôsobí v oblasti financovania a managementu vozových parkov na slovenskom trhu od roku 2004. S fleetom viac ako 7500 vozidiel patrí medzi lídrov v odbore. Krédom spoločnosti ARVAL SLOVAKIA je kvalitné poradenstvo a individuálne riešenia pre každého zákazníka. Hlavným produktom je Full Servise operatívny leasing a to predovšetkým formou uzavretej kalkulácie. Ten prináša klientom transparentnú správu vozového parku so zahrnutím všetkých služieb a garancie akýchkoľvek rizík spojených so správou vozidiel. ARVAL SLOVAKIA zabezpečuje komplexné služby od financovania vozidiel, cez pravidelnú údržbu a pozáručný servis, nákup a výmenu pneumatík, asistenčnú službu 24 hodín denne, tiež poistenie a riešenie poistných udalostí, tankovacie karty až po elektronickú knihu jázd a on-line reporting. Vďaka svojmu unikátnemu Account managementu dokáže spoločnosť ARVAL SLOVAKIA reagovať na požiadavky svojich klientov rýchle a bezchybne.

 

KONTAKTUJTE NÁS:

ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.

Pribinova 19, 811 09 Bratislava


Info (Recepcia): +421 (0)2 57 108 000

Kontakt pre vodičov (Driver Desk): +421 (0)2 57 108 008

Kontakt pre dodávateľov: +421 (0)2 57 108 062

e-mail: info@arval.sk

 

Spoločnosť Arval